fbpx

Ebooki i kursy online

Masz w ręku mocne dowody na to, że biuro podróży unika odpowiedzialności za swoje zaniedbania?

Potrafisz celnie wypunktować wszelkie niezgodności z umową, ale potrzebujesz wsparcia w zakresie zastosowania odpowiednich przepisów?

Chcesz zaoszczędzić pieniądze i wolisz samodzielnie napisać reklamację?

Jeśli twierdząco odpowiadasz na te pytania szykujemy dla Ciebie rozwiązanie.
Już wkrótce znajdziesz tu nasze cyfrowe produkty. Ebook o tym, jak samodzielnie napisać skuteczną i profesjonalną reklamację oraz kursy on-line, pomocne m. in. w rzetelnej wycenie swoich roszczeń.
Ebook

DIY – Jak napisać (skuteczną i profesjonalną) reklamację nieudanych wakacji i  … zaoszczędzić na kosztach prawnika…

Samodzielne przygotowanie skutecznej reklamacji nie musi być ani trudne, ani czasochłonne. W końcu, to Ty najlepiej wiesz, jakie błędy popełniło biuro podróży, czego nie powiedział Ci rezydent, co miałeś zagwarantowane w umowie i co było nie tak podczas Twojego (zmarnowanego) urlopu. Nikt nie  opisze lepiej Twoich oczekiwań, odczuć i zawiedzionych nadziei.

Z naszym ebookiem zrobisz to jeszcze skuteczniej – krok po kroku podpowiemy Ci jak zebrać i uporządkować dowody i poprowadzić skuteczną argumentację. Wskażemy podstawy prawne Twoich roszczeń i powiemy, jak dokonać rzetelnej wyceny odszkodowania i zadośćuczynienia. Podpowiemy też na co zwrócić uwagę, by kwoty, które dostaniesz od biura podróży były naprawdę znaczące.

Kurs online

Samodzielna (i rzetelna) wycena roszczeń.

Na pewno słyszałeś o tzw. tabeli frankfurckiej? To narzędzie, które powinno ułatwić wycenę roszczeń wobec biura podróży. To prawda. Musisz jednak wiedzieć, że w polskim prawie tabela nie ma charakteru normy prawnej, co oznacza, że jej stosowanie i wytyczne nie są wiążące. Jak więc dobrze, rzetelnie i co najważniejsze realnie wycenić swoje roszczenie wobec biura podróży? I to jeszcze tak, żeby nie powiedzieć ani za dużo, ani za mało?

Szykujemy dla Ciebie kurs, w którym znajdziesz wyczerpujące odpowiedzi, praktyczną wiedzę oraz proste i łatwe do zastosowania wskazówki. Zależy nam na tym, żebyś mógł szybko i skuteczne je wykorzystać.

Zapisz sie na listę. Damy Ci znać, jak tylko nasze materiały będą dostępne.